dnj
10 بهمن 1401 - 15:10

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی به حمله ناموفق پهپادی در اصفهان/ الهیان: این اقدامات کور دشمن از سر استیصال است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله پهپادی به یکی از مراکز وزارت دفاع در اصفهان یک اقدام ایذایی و از سر استیصال است.

زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله پهپادی به مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان اظهار کرد: حمله پهپادی به یکی از مراکز وزارت دفاع در اصفهان یک اقدام ایذایی بود. دشمن در شرایط حاضر از سر استیصال تلاش می‌کند  یک سری اقدامات کور اینچنینی انجام دهد که خوشبختانه به جهت رعایت اصول پدافندی در مرکز مربوطه، خسارتی در ارتباط با شلیک‌های پهپادی نداشتیم. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  این گونه اقدامات معمولاً از سوی رژیم صهیونیستی و در راستای ایجاد هزینه برای نظام صورت می‌گیرد، خاطر نشان کرد: این اقدامات ماهیت دشمنان را بیش از پیش برای مردم روشن می‌کند که البته اقدامات کور و بی حاصلی است و نتیجه آن چیزی جز پایداری و استقامت بیشتر ملت سرافراز ایران نیست.

الهیان بیان کرد: این حمله پهپادی بوده که به سقف مرکز اصابت کرده است که با اقدامات پدافند، خساراتی برای تجهیزات نظامی که در آن مجموعه بوده است، به دنبال نداشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس درباره احتمال ارتباط این حمله پهپادی با تحرکات اخیر در سرزمین‌های اشغالی گفت: عملیات  این چنینی توسط رژیم صهیونیستی به  واسطه شکست طرح کلانی که نظام استکبار در داخل ایران در غالب اغتشاشات اخیر داشت و همچنین شکست مفتضحانه‌ای که در منطقه از پایداری ملت مقاوم فلسطین متحمل شد، قابل پیش‌بینی بود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007707